Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Produkcja Podkategoria: Produkcja

 • Producent osłon harmonijkowych »

  Osłony harmonijkowe, tworzone z certyfikowanych materiałów użytkowych, mają dwa istotne zastosowania. Pierwszym jest osłona ruchomych elementów urządzeń. Dzięki temu nie przenikają do układu takie zabrudzenia jak kurz, pył i brud pod każdą inną postacią. Harmonijkowe osłony do maszyn dbają też o spokój załogi obsługującej maszyny. Nie dopuszczają aby dłonie operatorów miały ścisły kontakt z poruszającymi się częściami maszyn. Ułatwia to zapobieganie poważnym wypadkom. Renomowany producent osłon harmonijkowych to firma MCOVER. W jego ofercie znajdują się na przykład osłony śrub napędowych i ruchomych elementów maszyn i osłony do siłowników. Więcej informacji o tej marce i jej asortymencie zamieszczono na portalu oslonyharmonijkowe. pl.

  Data dodania: 21 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • KKS Steeel - hurtownia stali »

  KKS Steel to hurtownia stali. W ofercie znajdują się stal żaroodporna, stal kwasoodporna, nierdzewna, metale kolorowe oraz wiele innych. Nasza firma świadczy również usługi z zakresu cięcia metali, gięcia, mazerowania blach, zwijania rur i innych. Posiadamy bogate zaplecze maszynowe oraz doświadczonych pracowników, dzięki czemu usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 04 2020 · szczegóły wpisu »
 • Zakład tokarski - Cięcie laserem »

  Oferujemy kompleksowe usługi obróbki metalu na terenie całej Polski. W swojej ofercie mamy cięcie leserem i wodą, toczenie i frezowanie CNC, gięcie blach, czy wytaczarkę przenośną. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 26 02 2021 · szczegóły wpisu »

Produkcja - nowa strona:

Adres:Flag Counter