Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

  • Szkolenia kosztorysowanie »

    Organizowane przez nas szkolenia cieszą się dużym uznaniem wśród ich uczestników i są polecane w środowisku kosztorysantów dlatego, że cechuje nas indywidualne podejście do każdego z kursantów. Organizujemy szkolenia kosztorysowe z obsługi programów z serii Norma, mną których można przypomnieć sobie podstawy kosztorysowania jak również nabyć praktycznych umiejętności w tworzeniu kosztorysów w programach.

    Data dodania: 24 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kurs na suwnice Katowice »

    Jesteśmy doświadczoną firmą wykonującą profesjonalne kursy zawodowe dla osób pracujących oraz osób pragnących poprawić swoje umiejętności. W naszej ofercie znajduje się między innymi kurs na wózki widłowe Katowice, jak i też kurs na suwnice Katowice. Wszelkie z wyróżnionych kursów są przygotowywane w sposób jak najbardziej dopasowany do wymagań naszych Klientów, przy jednoczesnym utrzymaniu wszystkich punktów mających występować w harmonogramie nauki. Klienci, którzy przejdą kurs na suwnice Gliwice, zyskają wszelkie potrzebne informacje teoretyczne, jak i także praktyczne. Przez co są oni jak najlepiej przysposobieni do wypełniania nowej profesji. Opłaca się zdecydować się na kurs na podesty ruchome Śląsk już dziś.

    Data dodania: 26 01 2022 · szczegóły wpisu »

Szkolenia - nowa strona:

Adres:
Flag Counter