Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Domy Podkategoria: Domy

  • Domki Ogrodowe Drewniane »

    Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt oraz wnętrze domu w zależności od potrzeb Inwestora. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju i nie tylko, nawet tam gdzie inni uważają to za niemożliwe. Dlaczego drewno? Drewno od wielu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych surowców budowlanych. Jest to materiał trwały, dobrze izolujący pod względem ciepła. Dom drewniany jest kilkakrotnie lżejszy od domu murowanego. Wpływa to znacznie na obniżenie kosztów transportu i robocizny. Dodatkowo to inwestycja w ekologię. Niższy koszt budowy, krótki czas montażu i bardzo dobra termoizolacja to tylko niektóre z zalet.

    Data dodania: 15 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Domy z drewna »

    Domy z drewna mają coraz większą sławę. Nie tylko jako domy rekreacyjne, ale również jednorodzinne do dłuższego zamieszkania. Przede wszystkim ważna jest ich odporność oraz estetyka, które zwracają uwagę i budzą zachwyt ewentualnych odbiorców usług. Firma Naturtech oferuje realizacje, jakimi są budowa domów drewnianych wykonana z najlepszych rodzajów drewna, a również remont domów drewnianych przywracający dawną użyteczność. Wszystkie realizacje wykonywane są na najlepszym poziomie, dzięki temu efekt ostateczny powoduje zachwyt i jest najlepszą reklamą firmy oraz proponowanych usług. Drewniane domy to wspaniałe rozwiązanie, które firma naturtech. eu pomaga wykonać na najlepszym poziomie dla swoich odbiorców usług.

    Data dodania: 27 11 2019 · szczegóły wpisu »

Domy - nowa strona:

Adres:
Flag Counter