Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Sprzątanie Podkategoria: Sprzątanie

  • Sprzątanie biur Warszawa »

    GALTIM to profesjonalna firma, która proponuje usługi związane z utrzymaniem czystości takie jak np. sprzątanie biur Warszawa. Standardowy zakres usług dotyczy prac sprzątających w budynkach zamkniętych ale również na terenach zewnętrznych. Ponadto firma sprzątająca Warszawa świadczy także usługi związane z projektowaniem i wdrażaniem przestrzeni zielonych. Dzięki temu, że GALTIM funkcjonuje w fachowy sposób, dopasowuje się do oczekiwań konsumentów. Zakres usług na sprzątanie Warszawa ustalany jest indywidualnie, zgodnie z aktualnymi potrzebami. Dlatego sprzątanie Warszawa jest realizowane tak, jak wymaga tego klient. GALTIM proponuje sprzątanie biur Warszawa, sprzątanie klatek Warszawa, a także sprzątanie osiedli Warszawa. Jeśli oferta GALTIM jest dla Ciebie zachęcająca, jej szczegóły znajdziesz na galtim. com. pl.

    Data dodania: 01 04 2020 · szczegóły wpisu »
  • Usługi sprzątające Czysty Jaś »

    Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur oraz obiektów firmowych, sprzątanie poremontowe, czyszczenie wykładzin i inne usługi związane z utrzymaniem czystości. nasze usługi wykonujemy na terenie Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowości. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników, nowoczesnym sprzętem i bezpiecznymi środkami czyszczącymi. Zapraszamy!

    Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »

Sprzątanie - nowa strona:

Adres:
Flag Counter