Rombor - 
łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

Prawo Podkategoria: Prawo

  • Pomoc frankowiczom »

    Jeżeli miesięczne wynagrodzenie nie wystarcza do pokrycia wszystkich długów, pojawia się poważny problem. Warto zatem wiedzieć, że osoba prywatna może wystąpić o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Dla wielu dłużników w tym miejscu pojawia się kłopot. Trzeba przecież wiedzieć jak ogłosić upadłość. Na całe szczęście pomoc w oddłużaniu tego typu oferuje Kancelaria Twój Prawnik. Jej doradcy przeanalizują problemy każdego klienta. Po tym wybiorą rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Pomogą wypełnić wniosek o upadłość konsumencką wraz z innymi dokumentami. Ważne miejsce w ofercie firmy zajmuje pomoc frankowiczom. Przekonaj się sam, że wyjście z długów jest możliwe. Odwiedź stronę prawnik100. pl i sięgnij po wsparcie doświadczonego pełnomocnika.

    Data dodania: 01 04 2020 · szczegóły wpisu »
  • Piotr Schneider - Kancelaria »

    Jesteśmy jedyną kancelarią prawną zarejestrowaną na Cyprze Północnym, która obsługuje klientów w języku polskim. Pomagamy w zakupie nieruchomości, a także w zakładaniu firm w państwach lub miastach o bardzo niskim opodatkowaniu, takich jak np. Girne czy Famagusta. Jednak nie jest to nasza specjalność. Specjalizujemy się głównie w kwestiach imigracyjnych, rezydencyjnych, obywatelskich, a także zajmujemy się prawem w zakresie nieruchomości, transakcji handlowych, obsługi bankowości, finansów i inwestycji. Oferujemy także usługę optymalizacji podatkowej. Jeżeli Twoje podatki są zbyt wysokie, to z naszą pomocą, zgodnie z prawem, znacznie je obniżymy lub nawet nie będziesz musiał płacić podatków. Pomożemy Ci również w uzyskaniu drugiego obywatelstwa, wraz z paszportem, co umożliwi bezpodatkowe prowadzenie działalności i zapewni pełne bezpieczeństwo przed organami państwa.

    Data dodania: 18 09 2021 · szczegóły wpisu »

Prawo - nowa strona:

Adres:
Flag Counter